0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Летни Врвови За Жени Обични Туники Врвови Маици За Вратот На Екипажот Со Кратки Ракави Еднобојна Лабава Фит Симпатична Лесна Блуза Блузи

Летни Врвови За Жени Обични Туники Врвови Маици За Вратот На Екипажот Со Кратки Ракави Еднобојна Лабава Фит Симпатична Лесна

DEN 1.33
Достапно.

Од стока

Големина Шема : . Големина : С Биста : 97см/38.19" Ракав : 20см/7.87" Должина : 88см/34.65". Големина : М Биста : 101см/39.76" Ракав : 21см/8.27 "Должина : 89см/35.04". Големина : L Биста : 105cm/41.34" Ракав : 22cm/8.66" Должина : 90cm/35.43". Големина : XL Биста : 111cm/43.70" Ракав : 23cm/9.06" Должина : 91cm/35.83". Големина : 2xl Биста : 121cm/47.64" Ракав : 24cm/9.45" Должина : 92cm/36.22". Големина : 3 XL Биста : 129cm/50.79" Ракав : 25cm/9.84" Должина : 93cm/36.61". Големина : 4 XL Биста : 135cm/53.15 "Ракав : 26cm/10.24" Должина : 94cm/37.01". Големина : 5xl Биста : 140cm/55.12 "Ракав : 27cm/10.63" Должина : 95cm/37.40". Сезона : Лето. Пол : Жени, Девојче. Повод : Секојдневен, Далиј. Материјал : Полиестер. Тип На Шема : Цврста Боја. Јака : Кружен Врат. Стил : Секојдневен,Моден. Должина : Редовно. Должина На Ракавот : Краток Ракав. Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува. Што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Врвови овој летен врв Е модерен и едноставен, што го прави многу удобен за носење. Тоа е совршен подарок за семејството, пријателите и себеси. Овој врв е многу мек и удобен и удобен е за допирање на кожата. Основниот врв е неопходен предмет за модерни жени оваа година. Прилика : секојдневно носење, одмор, спорт, училиште, работа, улична облека, мебел за дома, шопинг, забави, клубови, плажи, пролет, aut, зима итн. Спарете ги со вашиот омилен пар искинати слаби фармерки и чевли или преклопете ги под омилената јакна за да уживате во вклопувањето. Инструкции за перење : Машинско перење Со вреќа за перење, рачно миење во ладна вода, не избелувајте.

За производот

Купувачите избираат и