0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00

Нега на облека : Рачно Перење Препорачајте Или Исушете Го Вашиот Фустан.98" Колк : 94см / 37.16 "Рамо : 40cm / 15.01 "П�

Боја( Опции) : Жолта / Темно Сина / Розова Розова / Сина / Зелена Жолта / Црна / Црн Лист s пресврт : t41, 73

Ракав За Пеперутка Надвор Од Рамото Редовен Резервоар За Ремени За Шпагети Ракав За Капење ракави ракав

(1 инч = 2,54 см) € Дизајн } ткаенината за женска долна облека е висококвалитетна, удобна и дише, уникатниот �

За нас : Модна облека со плус големина, инспирирана од потребата на нејзините клиенти Продолжувајќи со к

Прошетајте со цветање во вашиот чекор во овој цветен цветен печатен мини фустан Премиум мека ткаени тка

62" Цветен фустан без ракави женски моден фустан печатење Со долги ракави V ВРАТОТ ВРВКИ Тенок ТЕЛО ЗАВИТ�

Лесна, ткаенина за дишење, материјалот е совршен за топла летна ноќ Моделот носи во големина xs (Висина : 5'

Подготвени, поставени, прекрасни! Ниту еден мини фустан со слоевит изглед на границите не става жесток с

73" рамо : 35.37" половината : 112см / 44 Должина На Ракавот Во Стил : Должина На Облека Без Ракави : Стил На Вратот

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да изб�

2" Биста : 88cm / 34.7" биста : 102СМ / 40.5" должина : 98cm / 38.2" ДОЛЖИНА : 96см / 37 Сезона : Летно Вклопување : одговара на г

Ве молиме внимателно проверете ја табелата за мерење пред да го купите предметот.07 инчи Половината : 70см

Карактеристики На Производот : Должина На Фустанот : Кратка Должина На Ракавот : Половина Ракав...

Тие можат лесно да се комбинираат со високи потпетици, обетки, ѓердани и чанти за да создадат женствен и

Џунефиш Женски Секојдневен Лабав Фустан Со Долги Ракави Супер симпатичен, шарен, мек, удобен допир...

43" ракав : 26cm / 10 ①Прилика : Овој Основен Мини Фустан е среќен за плажа, Вечерни забави, Шопинг, свадбен гос

Вистинскиот Објект Може Да Постои Малку Бои Разлики Во Споредба Со Сликите Како Што Се Прикажуваат Разл

41 "Рамо : 43cm / 16 Ве Молиме Погледнете Ја Табелата Со Големини Пред Да Ја Купите 90% вискоза 10% памук повлечет

Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 98см / 38.75" Должина На Ракавот : 18см / 7.16" Должина : 88см / 34.

Chartsенски лилјак кратки ракави Боемски туничен мини плажа Облека Бојата и печатењето е многу убава, а си�

Совршено За Усогласување Со Високи Потпетици, Сандали, Мини Чанти Како Што Сакате Вратот на екипажот И Д

Информации за производот : Материјал : 90% Најлон,10% Spandex Colors : Розова,Црна,Златна,Жолта,Темно Зеленило : XS,S,M

Жените Обичните VВратот Пеперутка Краток Ракав Цветни Печати Мини Фустани Карактеристики : 1 Материјал

Spенски шпагети каиш печатени со ракави без ракави, мини фустан изработени од лесна ткаенина, во која има

Оваа ткаенина за Мини Фустан без Ракави е супер мека, еластична и лесна за мека, пријатна fall, зима и проле

Хоксмл е посветен на дизајнот на женска облека во потрага по создавање на совршени модни урбани жени...

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 87см / 34.25 "Должина : 86см / 33.86" Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА Б�

Дизајн : Обичен Лабав Краток Фустан.Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Мини Фустан, Сек�

Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака.80" женски лето нов стил овратот печатење

67" Должина : 91см / 35.40" Колк : 116см / 45.83" фустан / женски фустан / фустан за жени / вестидос де новија / женски ф�

Ажурирајте ја вашата секојдневна гардероба без граници со поштенски фустан Овој уникатен фустан има Vв�

Ткаенина : Полиестер, Лесен, Мек и Удобен за Носење ДизајнВ Мини Фустан За Вратот, Краток Фустан Без Рака�

Материјал : 60% Памук, 40% Лен.Карактеристики : Секојдневен Фустан,Без Ракави ,Пуловер,Тенка,Секси Облека,Ст

Ве молиме дозволете 13см се разликува поради рачно мерење, благодарам ПоводЕдноставен И Природен Дизајн

Совршен цветен фустан од туника за лето и вечери, но модерен за целата година Оваа sundress има мека и истегн

ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТ : Добри подароци за Мека пријатна и пријателска за кожата ткаенина ●ИСПОРАКА

РАЗНОВРСНАЛесно се совпаѓа со прекрасни сандали, потпетици, станови, спојки, додатоци за секојдневно, о�

USUKEUBust Length XLXГолем101440110cm / 43 Пинк Коктел Фустан Подуени Ракави Матурски Жени Свечени Фустани Црни Сандали

Лесен и воздушен Овој селски фустан од време и Тру ве одржува покриен со долги ракави и може да се пофали

Исто така, сарафанот е толку дише и свиленкастомазен.61"големина : xxxxxl биста : 132cm / 51.28"Големина : S Биста : 92c

Краток опис не е достапен ткаенина со четкани плетено вкусен полиестер спандекс 3 / 4 валани ракави на ја�

Блокирање на боја со две тони, работ на зелена салата и разгалените страни не ги прават овие граници да о

Ова е фустанот што ја чекаше вашата гардероба! Ниту еден преден фустан на границите не е сè што е ласкаво