0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Следете Миди Фустани За Жени V-Вратот Цврст Свртете Го Вратот Долг Ракав Casaul Работа Свечен Фустан

Следете Миди Фустани За Жени V-Вратот Цврст Свртете Го Вратот Долг Ракав Casaul Работа Свечен Фустан

DEN 574.08
Достапно.

Од стока

Нега на облека : Рачно Перење Препорачајте Или Исушете Го Вашиот Фустан.98" Колк : 94см/37.16 "Рамо : 40cm/15.01 "Половината : 66см/25. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака. Достапно Од Залиха, Брза Испорака.73 "Половината : 74cm/29. Стилски И Мода Ве Прават Попривлечни.96" Ракав : 60см/23.Повод : Отворено,Плажа,Лето,Забава,Запознавање,Дневна рекреација,Дома.09 "Половината : 78cm/30. Информации за производот : Пол : Женски Материјал : Полиестер,Спандекс Декорација : Копчиња Јака : Свртете Ја Должината На Вратот : Мини Стил : Секојдневен,моден, Краток, Свечен, Гроздобер Должина На Ракавот : Долга Пригода : Секојдневна,Дневна,Плажа,Тип На Шема : Цврсто и рачно перење И машинско перење е Во РЕД пакетот вклучува : 1 ПАРЧИЊА Фустан ве Молиме имајте предвид дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот.14" Ракав : 63cm/24.41 "Должина : 100cm/39. Големина : Л САД : 8-10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12-14 ЕУ : 38-40 Биста : 100см/39.Платформа супер добар ранг на податоци 3.62 "Должина : 98см/38. Големина : М САД : 6-8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10-12 ЕУ : 36-38 Биста : 94см/37.13" Колк : 102cm/40.01 "Рамо : 38см/14.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење 2. Одлично За Забава, Дневно, Плажа, Сигурен Сум Дека Ќе Ви Се Допадне!.80 "Должина : 101cm/39.75" Ракав : 62cm/24. Материјал : Лесен, Удобен И Еластичен; Рачно Миење Во Ладна Вода Висат Сува. Жени Цврсти Копчиња Со Долги Ракави Со Вратот Бодикон Касаул Работат Формален Фустан ве Молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате.56" Колк : 98см/38.Овој Лесен, Фустан е совршен за оние безгрижни денови! 5.

За производот

Купувачите избираат и