0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Жените V Вратот Кафтан Ракав Копчето Надолу Тече Плажа Покрие Лабава Цветни Мини Фустан

Жените V Вратот Кафтан Ракав Копчето Надолу Тече Плажа Покрие Лабава Цветни Мини Фустан

DEN 3.00
Достапно.

Од стока

Боја( Опции) : Жолта / Темно Сина / Розова Розова / Сина / Зелена Жолта / Црна / Црн Лист. s пресврт : t41, 73 Tsleve Должина : t13, 39 Tdress Должина : t33, 07 t Bust : t41, 73 .Женски Летен Цветен V Врат Бебешка Кукла Фустан 3/4 Бат Ракав Етнички Стил Појас Висок Половината А-Линија Мини Фустан. Пријателски Совети : . Ве молиме имајте предвид дека мала разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот.

За производот

Купувачите избираат и