0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Лилил Жените Готски Steampunk Разгореа Ракав Фенси Фустан Ноќта На Вештерките Ретро Замав Фустани

Лилил Жените Готски Steampunk Разгореа Ракав Фенси Фустан Ноќта На Вештерките Ретро Замав Фустани

DEN 826.72
Достапно.

Од стока

Карактеристики На Производот : . Должина На Фустанот : Кратка. Должина На Ракавот : Половина Ракав. Тип На Ракав : Разгорен Ракав. Деколте : Јака надолу. Материјал : Полиестер. Тип На Ткаенина : Дрес. Модел : Цврст. Стил : А-Линија. Затворање : Чипка Нагоре. Повод : класичен. Акценти : Патент. Сезона : Цела Сезона. Тип На Ремен : Редовен. Оддел : Жени. Тип На Големина : Редовно. Стил на јака : Јака надолу. Тема : Класичен. Одговара : Класичен. Карактеристики : 1/2 Поштенски Врзан Лак. Разгореа Бел Ракав. Мини Кратка Должина. А-Линија Замав Фустан. Слободно Време И Забава.

За производот

Купувачите избираат и