0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Асиоли Женски Врвови Обична Еднобојна V Вратот Елегантни Кошули Долги Ракави Копче Надолу Работни Блузи За Жени

Асиоли Женски Врвови Обична Еднобојна V Вратот Елегантни Кошули Долги Ракави Копче Надолу Работни Блузи За Жени

DEN 2.00
Достапно.

Од стока

П3 : Дали ќе се намали или избледи?А3 : женските врвови облечени секојдневни нема да се намалат или избледат по миењето.П4 : дали има лош мирис или ве чеша?А4 : не може да се најде лош мирис,а слатките врвови се изработени од мек и висококвалитетен материјал, бохо врвовите нема да ве чешаат,не грижете се.Кошулата Со В-врат на Оваа дама е совршена за соодветни фармерки, хеланки итн. Пакетот вклучува : 1 х Женски Кошули.П2 : каков материјал од Овие Женски Секојдневни Блузи ?А2 : женските облечени кошули се изработени од 100% Полиестер, женските блузи облечени секојдневно се многу меки и пријатни за кожата, пријатни и удобни.

За производот

Купувачите избираат и