0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Престојуваат Отворен Двор SunbrellaPub Сет-ЕЕИ-2196

Престојуваат Отворен Двор SunbrellaPub Сет-ЕЕИ-2196

DEN 3.33
Достапно.

Од стока

Престој 4 Парче Надворешен Двор Сет За Сончање-Ееи-2196 Облечете го вашиот двор со имагинативна Серија Мебел За Двор на Отворено. Комплетот Паб За Двор Со Престој нуди робусно искуство за седење кое лесно се преуредува според употребата. Опремена со водечка Во индустријата Перница за Ткаенина за Сончање, ув заштита, алуминиумска рамка обложена со прав, неизмерно уживајте во вашето надворешно време со колекција на двор бар што ги подобрува дворот, дворот или областите покрај базенот. Оваа рата од серијата Е Отворен Двор Паб Во собата. Карактеристики На Куршум : . Долготрајна Ткаенина За Сончање . Синтетички Weан Ткаат. Алуминиумска Рамка Обложена Со Прав. Отпорен на вода и УВ. Машина Перница Капаци. Бродови Претходно Собрани. Сетот Вклучува : . Четири-Престој Бар Столче. Димензии На Производот : . Вкупни Димензии На Производот : 21"L x 70"W x 39.5"H. Вкупни Димензии На Столицата : 21"L x 17.5"W x 39.5"H. Димензии На Седиштето : 16.5"L x 17.5"W x 27.5"H. Димензии На Потпирачот За Грб : 12.5"H. Димензии На Основата : 18"l x 17.5"W Димензии : 17.5 W X 21d X 39.5 h во. Алуминиумски рамки обложени со прав. Синтетички плетен отпорен НА УВ во сива боја. Изберете од достапни бои. Ткаенина За Сончање отпорна на Бледнее, дамки и Мувла. Низок потпирач за грб. Потпирачот за нозе железнички на 4 страни.

За производот

Купувачите избираат и