0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Бриар Вилинско Коњче Метална И Смола Столна Ламба Во Античка Златна Бронзена Завршница

Бриар Вилинско Коњче Метална И Смола Столна Ламба Во Античка Златна Бронзена Завршница

DEN 1.67
Достапно.

Од стока

Нашата серија Вилински Коњчиња бриар создава брак од Ренесансната insp инспирирано ковано железо и иконското вилинско коњче на Тифани за натпревар направен На Небото. Сите нијанси во форма на купола имаат позадина на сончево килибарно уметничко стакло, секое со лента од блескави вилински коњчиња што трчаат околу обемот на сенката. Накит од уметничко стакло во заситени тонови на скапоцени камења се прошарани низ целата боја и текстура. Секоја нијанса е завршена со детали од мушка околу работ за дополнителна автентичност. Оваа светилка за маса се одликува со деликатна сенка за подигнување што седи на врвот 3 свитоци од ковано железо со течност. Централната колона е на врвот со килибарна стаклена топка и е опкружена со пограциозно скролувано ковано железо, кое тече надолу до основата на пиедесталот. Прекрасна кога се користи како повремена светилка, нашата столна ламба За бриар Вилинско Коњче е едноставно спектакуларна прикажана во парови, давајќи му на секоја просторија во вашиот дом допир на инстант декоратор. Потребна е 1 Медицинска База-Е26. Сијалицата не е вклучена. Моќност : 100 W. Прекинувач Тип : On Off.

За производот

Купувачите избираат и