0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Машки Проет Вале Планинари Водоотпорна Чизма Сиво Сино Велур Нубук

Машки Проет Вале Планинари Водоотпорна Чизма Сиво Сино Велур Нубук

DEN 0.67
Достапно.

Од стока

Доживејте револуционерна удобност и софистициран стил со Водоотпорна Чизма На Планинарите Проет Вале. Оваа пешачка чизма е изградена на отстранлива влошка Ortholite® X40® за поладен ентериер и надворешен ѓон Од три сезони Vibram® arctic grip® кој обезбедува влечење. Карактеристики и Придобивкиводоотпорен велур или nubuck uperortholite® X40® отстранлива влошка за поладна и посува внатрешност viervibram® arctic grip ® надворешен ѓон за влечење со влажен Мраз технологиева среден ѓон со заштитник на прстите што ја отстранува влагата и затворање на патент со антимикробна гуса и прилагодлив ремен нуди сигурно вклопување велур и горен дел од нубук Со Затворање На Патент И прилагодлив ремен За сигурно вклопување На нерамен Терен. Водоотпорна конструкција за чизми чувајте ги нозете суви. Ортолит X40 го поставува индустрискиот стандард за високи перформанси на враќање со рејтинг на еластичност над 40%. Ева среден ѓон со штитник за прсти плус Вибрам Арктички Зафат три сезонски надворешен ѓон за влечење со Технологија За Влажен Мраз. Висина на петицата : 2 инчи. Висина на вратило : 4 инчи.

За производот

Купувачите избираат и