0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Оригинал Нема Додадена Сол Домати Исечкани На Коцки И Зелени Чили, оз

Оригинал Нема Додадена Сол Домати Исечкани На Коцки И Зелени Чили, оз

DEN 0.33
Достапно.

Од стока

Резервирајте ротел конзервирани домати и додадете солен, смел вкус на секојдневните оброци. Одлично за натопи со сирење, салса, чили, мексиканска храна и многу повеќе. Тие се кето пријателски*, одговара на ниски јаглехидрати* начин на живот, Се Не-Гмо Проект Потврден, и содржат 35 калории по порција. Од салса и квесо до солени омилени чили и мексиканска храна, додадете ги овие конзервирани домати во вашите креации за дополнителен удар.Додадете смел, зачинет вкус на вашите омилени јадења без дополнителна сол Со Оригинален Ротел Без Додадена Сол Домати Исечкани На Коцки и Зелени Чили. Затоа само најцрвените, најзрелите домати и најситните чили го прават последниот крој. Денес, РОТЕЛ сѐ уште цврсто се држи до верувањето дека квалитетот е најважен во правењето производ со одличен вкус. Донесете задебелени букви во вашите омилени рецепти со домати зрели од лоза, зелени зелени чили и солени зачини. * 1г протеини, 3г нето јаглехидрати (5г вкупни јаглехидрати минус 2г диетални влакна) и 0г додаден шеќер по порција еден 10 мл. Резултатот беше легендарен, а останатото е историја. Овие задолжителни оставата, чајната кујна се совршен начин за зачинување на секој оброк. Во 1943 Година, Карл Ротеле имаше идеја-омажи се за богатството на вкусни домати зрели од лоза со кора од зелени чили пиперки.

За производот

Купувачите избираат и