0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Ерин Гејтс Од Момени Ленгдон Пролетен Јаглен Рачно Ткаена Волна Површина килим 2'3'

Ерин Гејтс Од Момени Ленгдон Пролетен Јаглен Рачно Ткаена Волна Површина килим 2'3'

DEN 1301.60
Достапно.

Од стока

Вметнете внатрешни подови со чувство на удобна смиреност во оваа декоративна област колекција на килими што пренесуваipетика за хигиена на колкот. Рачно ткаени од природни волнени влакна, оптички, дијамантски и швајцарски точки го исполнуваат геометриското поле на секој тепих во пригушени нијанси на небесно сина, бебешка розова и беж. Пастелна палета на бои и кадифни влакна го прават секој тепих со акцент совршена покривка за простории кои бараат мек сензибилитет. Внатрешен Килим. Произведено Во Индија. Рачно Ткаени. Материјал : 100% Волна. Висина На Купот : 0,25".

За производот

Купувачите избираат и