0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Минимизатор На Удобност на кожата Градник Без Жица, САД 34C, ВЕЛИКА БРИТАНИЈА 34C, NWOT

Минимизатор На Удобност на кожата Градник Без Жица, САД 34C, ВЕЛИКА БРИТАНИЈА 34C, NWOT

DEN 2.33
Достапно.

Од стока

Минимизатор На Удобност НА Кожата АНИТА Градник Без Жица, САД 34 C, ВЕЛИКА БРИТАНИЈА 34 C, Nwotfeares : Анита оди подалеку од основниот градник за да ги задоволи вашите специјализирани потреби. Нивните градници за нега, спорт и секојдневни градници се обележани со удобност, квалитет и интелигентен дизајн. Минимизирање на градник без жица. Дизајниран да ја минимизира големината, а не обликот. Европски куп големини. Обезбедува удобно вклопување и голема поддршка. Нуди 360° контрола за видливо подобрување на фигурата. Странично коскење за дополнителна поддршка. Ласка целосна разби фигури. Вирус-олеснување поместена предни ремени. Прилагодливи за грб, блиску поставени, ремени за истегнување. 3 колона, 2 ред кука и затворање на окото назад. Истегнете ја најлонската мешавина.Стил # : 545755% Полиамид, 25% Полиестер, 20% Еластан.Увезени Анита Кожата Удобност Минимизатор Жица Слободен Градник, САД 34 C, ВЕЛИКА БРИТАНИЈА 34 C, NWOT.

За производот

Купувачите избираат и