0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Заштитна Бо Чанта, Црна Торба За Носење Со Голем Капацитет Со Јаже За Акција 2

Заштитна Бо Чанта, Црна Торба За Носење Со Голем Капацитет Со Јаже За Акција 2

DEN 207.68
Достапно.

Од стока

Чанта за заштитна Кутија, Црна Торба За Носење Со Голем Капацитет Со Јаже за Акција 2спецификација : Тип На Ставка : Торба За Складирање Боја : Уцена Материјал : Најлонска Тежина : Прибл.138г/4.9 Озаприменливи Модели : За Акција 2 Список На Пакети : 1 х Торба За Складирање Забелешка : 1. Испораката не ги вклучува камерата, магнетниот приврзок, склопот на главата на магнетната топка и другите додатоци во торбата.2. Мониторите не се калибрирани исти, бојата на предметот прикажана на фотографиите може да покажува малку поинаква од вистинскиот објект. Ве молиме земете го вистинскиот како стандард. Силна Компатибилност : Добра торба за складирање на камерата резервни делови за автомобил со далечински управувач, специјално дизајнирани За Акција 2 камера. Производствен Материјал : Изработен од најлонски материјал, отпорност на абење, цврст, издржлив во употреба и долг работен век. Голем Капацитет : торбата за Складирање може да складира Камера За Акција 2, магнетски приврзок, склопување на главата со магнетна топка и други додатоци. Компактна Форма : Мала по големина и мала тежина, не зазема простор, со јаже, лесен за носење, удобен за патување.

За производот

Купувачите избираат и