0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Dtydtpe Графички Маици За Жени, Плус Големина Краток Ракав Ед V - Вратот Блузи Маица Маица Блуза Жени Блузи

Dtydtpe Графички Маици За Жени, Плус Големина Краток Ракав Ед V - Вратот Блузи Маица Маица Блуза Жени Блузи

DEN 449.44
Достапно.

Од стока

Големина : XXXXXL - - САД : 18 - - ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 22 - - ЕУ : 48 - - Биста : 130cm/51. Дизајнот на в-вратот ве прави попривлечни.31 "- - Должина : 69cm/27. Големина : XXXL - - САД : 14 - - ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 - - ЕУ : 44 - - Биста : 120cm/47.Големина : големината На Кина е помала од големината НА ВЕЛИКА БРИТАНИЈА/САД. Големина : М - - САД : 6 - - ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 - - ЕУ : 36 - - Биста : 100см/39. Информации за производот : 1.24 "- - Должина : 71cm/27. Материјал : 95% полиестер 5% еластан Прилика : Дневно, покажете го случајот, метод на перење забави : Сезона на миење машини : пролетна aut, зима.Удобно и опуштено, така што ќе носите поудобно.28 "- - Должина : 70cm/27.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење 2. Модни женски врвови.74 " графички маици за жени женски врвови.Специјалниот дизајн ве прави попривлечни и ве загрева.Почитуван Клиент : за да избегнете избор на погрешна големина, внимателно прочитајте ја етикетата со големина.Совршен Натпревар со вашите омилени шорцеви,хеланки, црни панталони, тексас фармерки итн 4. Големина : XXL-САД : 12 - - ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 - - ЕУ : 42 - - Биста : 115cm/45.1 инч = 2,54 см, 1 см = 0,394 инчи.Одлично За Секојдневно, Секојдневно, сигурен сум дека ќе ви се допадне! 5.37 "- - Должина : 67см/26. Ако вашата стандардна големина ВО САД Е L, се препорачува да изберете 2 XL во нашата продавница; ако вашата стандардна големина ВО САД Е XL, се препорачува да изберете 3 XL;Како што се : Соединетите Држави (S) = Кина (L); Сад (M) = Кина (XL); Сад (L) = Кина (2 XL); Сад (XL) = Кина (3 XL); Сад (2 XL) = Кина (4 XL ); Сад (3 XL) = Кина (5 XL)Големина : S - US : 4 - - велика Британија : 8 - - еу : 34 - - биста : 95см/37.34 "- - Должина : 68см/26.

За производот

Купувачите избираат и