0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Гориво Вандал Сјај Црна Бланширан Тркало

Гориво Вандал Сјај Црна Бланширан Тркало

DEN 2560.00
Достапно.

Од стока

Овие Вандалски тркала Со Гориво Се прикажани Во Црно и сигурно ќе го направат вашето возење да се истакне! Дизајнот на овие тркала ќе биде совршено надополнување на вашата градба. Вандалот Со Гориво е Едноделно алуминиумско тркало што ќе му даде на вашето возило изглед и перформанси што сте ги барале. Овие неверојатни тркала со 10 краци дефинитивно ќе го трансформираат вашето возење во нешто навистина посебно! Гориво 1pc АЛУМИНИУМСКИ Раб D627 вандал 20 X10in Сјајна Црна Мелена Завршница, D62720008247 Број На Модел-D627 Вандал Производител Број На Дел-D62720008247 Шема на Завртки-8 X165. 1 Офсет18 mm Заден Простор-4.79.

За производот

Купувачите избираат и