0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Каишек Хард Случај Школка Покритие Компатибилен Macbook Воздух 13 + Црна Тастатура Корица Модел А м1 А2179 А1932, USB Тип-Ц Цвеќиња 315

Каишек Хард Случај Школка Покритие Компатибилен Macbook Воздух 13 + Црна Тастатура Корица Модел А м1 А2179 А1932, USB Тип-Ц

DEN 3.33
Достапно.

Од стока

Дизајниран САМО ЗА да биде компатибилен Со Macbook Air 13 инчи со ID На Допир (Модели : A2337 m1 A2179 A1932%s,[ 2018 - 2022] 2018 - 2022). Ве молиме љубезно проверете го бројот На Моделот "Axxxx" на дното на лаптопот пред купувањето, проверете дали се совпаѓа со бројот на Моделот е "A2337" или "A2179" или "A1932".Ослободување 2022 2021 2020 : MGN63 LL/A, MGND3 LL/A, MGN93 LL/A, MGN73 LL/A, MGNE3 LL/A, MWTJ2 LL/A, MVH22 L/A, MWTL2 L/A, MVH52 L/A, MVH42 L/A;Ослободување 2019 и 2018 : mvfh2ll/a, mvffm2l/A, MVFK2 L/A, MVFJ2 LL/A, MVFN2 L/A, MVFL2 L/A, MRE82 LL/A, MREE2 LL/A, MREA2 LL/A, MRE92 LL/A, MREF2 LL/A;ВЕ МОЛИМЕ ЗАПОМНЕТЕ : ОВОЈ СЛУЧАЈ САМО КОМПАТИБИЛЕН СО ГОРЕНАВЕДЕНИТЕ МОДЕЛИ, Тоа Нема да биде компатибилен со други неспоменати модели. Специјално дизајниран За Macbook Air 13 инчи со [] 2018 - 2022 Модели за издавање А1932/А2179/А2337 м1.Ве молиме проверете го бројот На Моделот "Axxxx" на задната страна На Mac Book пред купувањето. Овој заштитен случај За Macbook Pro 13 Инчи го штити Вашиот Macbook Air 13 од гребнатини и dings. На само 10 мл, тоа не додава забележлива тежина на Вашиот Macbook 13 Pro. Целосно проветрено за безбедна исплата на топлина, целосно пристап до сите копчиња и карактеристики. Страна од редовните исечоци на пристаништето, дното на куќиштето совршено се совпаѓа со отворите за вентилација на Вашиот Macbook Air 13 за правилна вентилација. Исто така, има 4 гумени стапала што додава неколку милиметри одвојување на површината за да се зголеми циркулацијата на воздухот. 1 година гаранција за случај.

За производот

Купувачите избираат и