0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Бафало Игри-Чарлс Високи-Олде Бакс Каунти-Голема Сложувалка

Бафало Игри-Чарлс Високи-Олде Бакс Каунти-Голема Сложувалка

DEN 3.33
Достапно.

Од стока

Кул крцкавоста на есенскиот ден во Округот Бак, Пенсилванија, е во контраст со топлите есенски бои на оваа сложувалка од 300 големи парчиња со наслов "округот бак" од Чарлс Високи. Уживајте во неверојатните детали од оваа загатка додека барате омилени за fall како путер од јаболка, тикви, домашно пиво од корен, свеж леб и многу повеќе. Есенскиот Стил На Американа никогаш не бил заробен поубаво! Повеќе од 40 години, Чарлс Висоцки уживаше во својата љубовна врска со животот И Американа и преку неговите имагинативни и шарени уметнички дела, ги допре срцата на милиони ширум светот. "Чак" почувствува посебно сродство со загатки, кои учествуваат во креативниот процес градејќи ги неговите слики едно по едно парче. Оваа висококвалитетна сложувалка од 300 парчиња е изработена од парчиња кои се 67% поголеми од традиционалните парчиња загатки, што ги прави полесни за гледање и држење за пријатно искуство со загатки. Секој бафало игри сложувалка е произведен од рециклирани загатка одбор. Техниката за прецизно сечење гарантира дека секое парче цврсто ќе се вклопи Во Потписот На компанијата Совршен Snap TM. Вклучен е и постер за бонус загатки, така што ќе имате корисна референца за тоа како треба да изгледа завршената загатка додека ја составувате вашата. 300pc Wysocki Загатка. Завршената големина е 21,25 х 15 инчи. Вклучен бонус постер за помош во решавањето. Произведени од материјали со врвен квалитет.

За производот

Купувачите избираат и