0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Стерилит Гал Пластични Замав Врвот Кујна Ѓубре Може, Бела

Стерилит Гал Пластични Замав Врвот Кујна Ѓубре Може, Бела

DEN 799.84
Достапно.

Од стока

Стерилит 11 Гал./42 Л Замавнете Ја Горната Корпа За Отпадоци, капакот Со Бела двојна положба се менува кога се турка или се отвора кога се крева. Тенок профил е идеален за тесни простори . Лесна за чистење текстура површина . Сместува стандардна облога за ѓубре од 13 литри. 11 галон капацитет. Изработени Од Пластика. Бела боја. Пакет од 6. Вкупно Собрани Големина : 15 3/4 "х 12 3/8 "х 25". Тежина : 3 килограми.

За производот

Купувачите избираат и