0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Ајомет Блузи За Жени Женски Тенкови Блузи Без Ракави Основни Ребрести Тенки Плетени Истегнување Кошула, Каки XL

Ајомет Блузи За Жени Женски Тенкови Блузи Без Ракави Основни Ребрести Тенки Плетени Истегнување Кошула, Каки XL

DEN 2.67
Достапно.

Од стока

Женски Сончоглед Печатење Обични Модни Вратоврска Вратоврска Боја Резервоар Без Ракави Елек Т Плажа Блузи За Жени Со Изрекопис : . Сезона : Лето. Пол : Жени. Материјал : Полиестер. Декорација : Никој. Должина На Облека : Конвенционална. Должина На Ракавот : Без Ракави. Тип На Шема : Печатење. Стил : Мода, Каузална. Карактеристика : Летни врвови за жени /Сиви тенкови за лето/блузи на плажа за жени/Графички маици/Добри вибрации кошули/маица Со Виножито/Маици без Ракави/О-Врат/ Смела боја на длабоко сива боја. Можете да го врзете во јазол или да напикате дел од полите во панталоните и веднаш ќе станете модна икона. Материјал : Мешан Памук, Мек и лесен материјал, Растеглива ткаенина, Удобни основни врвови за носење, Погодни за лето. Женските резервоари се шик за спарување со модни фармерки, здолништа со хеланки, шорцеви или долги панталони во летниот ден, ќе привлечете внимание на другите кога ќе ги носите овие модни врвови во летните денови. Маица без ракави е погодна за секојдневен изглед и сите прилики, како што се дома, одмор, патување, работа, датум, училиште, улица, забава, плажа, шопинг. Тоа ќе биде убава опција за активности на отворено или внатре во летните денови или Денот на Независноста. Ве молиме внимателно проверете ја табелата со големини на левата Фотографија и подолу детали пред да ги купите. Подобро миење раце во ладна вода (ако не и отпечатокот ќе се залепи заедно).

За производот

Купувачите избираат и