0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Заштитен знак Ликовна Уметност Шимпанзо Број 2 Платнена Уметност Од Клер Доерти

Заштитен знак Ликовна Уметност Шимпанзо Број 2 Платнена Уметност Од Клер Доерти

DEN 2.67
Достапно.

Од стока

Подготвена за презентација без рамка достапна во различни големини Ликовна Уметност "Шимпанзо Број 2" Платнена Уметност Од Клер Доерти : Уметник : Клер Доерти. Предмет : Животни. Стил : Современ. Спремен за бесење. Висок квалитет. Печатено со помош на giclee, што е напреден процес на печатење. Репродукциите практично не се разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галерија завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие рамката. Овозможува без рамка презентација на готовата слика.

За производот

Купувачите избираат и