0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Куристан Истон Адалин Област Килим

Куристан Истон Адалин Област Килим

DEN 1.00
Достапно.

Од стока

Донесете дома тепих За Собирање Истон и искусете колку може да биде луксузен вашиот дом. Куристан Истон 6337 Адалинска Област Тепихот ги спојува класичните персиски теми за килими со современите Европски трендови. Кадифен, густ куп се постигнува преку баран процес на ткаење на машината вилтон лице в лице. Оваа конструкција резултира со раскошна, попустлива текстура која овозможува моделите да се покажат многу јасно. Топлина-сет Courtron_ полипропилен е ултра-парична казна синтетички предиво се спакувани заедно со густина од еден милион поени на предиво на метар квадратен. Течните варијации на бои ќе ве потсетат на слика со акварел. Европски под влијание цветни во вашиот избор на бои. 100% Топлина-сет Courtron_ ултра-парична казна полипропилен. Лице-в-лице Вилтон Ткаени. Мулти-точка и моќ разбој-врежан техника.35-во. висина на купот. Изберете од достапни големини. Произведено Во Белгија. Над еден милион поени по квадратен. метар.

За производот

Купувачите избираат и