0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
1 2 Стандарден Ударен Приклучок За Погонска Точка 13 16

1 2 Стандарден Ударен Приклучок За Погонска Точка 13 16

DEN 254.08
Достапно.

Од стока

Карактеристики и Придобивки : Фалсификуван од најдобриот хромиран челик од легура на молибден – најдобриот избор за цврстина и издржливострадиус агол дизајн - за продолжување на животниот век на прицврстувачите дизајнот ја придвижува страната на прицврстувачот не аглите обезбедува зголемена цврстина, но исто така избегнува заокружување на ' рѓосани или оштетени прицврстувачи без сомнение, алатките Sunex нудат една од најкомплетните и најтешките линии на Приклучокот за Удар наоколу. Овој приклучок за удар од 1/2" вози 13/16" од 12 точки е дизајниран да се справи со најтешките работни места со цврста издржливост и ги одржува да удираат по работа. Исто така, се одликува со дизајн на агол со радиус, предизвикувајќи штекерот да го зграби цврстиот ѕид на прицврстувачот наместо да ги фаќа аглите, што резултира со помало абење на прицврстувачот. 1/2 "Погон 12 Точка Стандард Штекер Влијание 13/16".

За производот

Купувачите избираат и