0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Стандардна Свеќичка Одговара изберете: 1998-МЕРЦЕДЕС-БЕНЦ СЛК, 1987 - ТОЈОТА КАМРИ

Стандардна Свеќичка Одговара изберете: 1998-МЕРЦЕДЕС-БЕНЦ СЛК, 1987 - ТОЈОТА КАМРИ

DEN 1.67
Достапно.

Од стока

Нгк Свеќички (Сад), Ад. е најголемиот снабдувач НА ОЕ и производител на свеќички за домашни и увозни возила во Северна Америка. Неговото наследство НА ОЕ, ненадминатиот квалитет и водечките возила во оперативната покриеност ја зајакнува Нгк како Специјалист За Палење . Со над 80 години автомобилска експертиза НГК изгради репутација за квалитет и сигурност; производство на свеќички за речиси секоја автомобилска, мотоцикл, морска и мала апликација на моторот. Ние сме посветени да бидеме премиер партнер со нашите клиенти, истовремено одржувајќи ги стандардите за оригинална опрема за највисока издржливост и оперативни перформанси. Со најсовремени производствени, инвентарни и дистрибутивни капацитети Во Северна Америка и низ целиот свет, НГК е посветена на обезбедување на клиенти со производи и услуги од светска класа. Нгк 6696 Стандардна Свеќичка (4 Пакет) Одговара Изберете : 1998-2000 МЕРЦЕДЕС-бенц СЛК 4 Цил 2,3 Л 1987-1991 ТОЈОТА КАМРИ 4 Цил 2 Л 1985-1989 ТОЈОТА КОРОЛА 4 Цил 1,6 Л 1990-1991 АКУРА ИНТЕГРА 4 Цил 1,8 Л 1986-1992 тојота супра 6 Цил 3 Л 1986-1989 нисан д21 6 ЦИЛ 3 Л 1989-1990 Нисан СЕНТРА 4 ЦИЛ 1,6 Л 1990-1991 ХОНДА ЦИВИК 4 ЦИЛ 1,5 Л 1985-1989 Тојота МР2 4 ЦИЛ 1,6 Л 1988-1990 ХОНДА ПРЕЛУДИУМ 4 ЦИЛ 2 Л 1986-1989 Тојота Челица 4 Цил 2 л 1987-1989 НИСАН ПАТФАЈНДЕР 6 Цил 3 Л 1985-1989 НИСАН СТРОФА 4 цил 2 Л 1989-1992 ТОЈОТА КРЕСИДА 6 Цил 3 Л 1981-1982 ФОРД ПРИДРУЖБА 4 ЦИЛ 1.6 Л 1988-1989 ХОНДА ЦИВИК CRX 1.5 hf 4 Cyl 1.5 L 1985-1988 Nissan 200sx 4 CYL 2 L 1984 Datsun 200sx 4 CYL 2 L 1989-1990 Nissan PULSAR 4 CYL 1.6 L 1984 DATSUN Stanza 4 CYL 2 L 1981-1982 Меркур Рис 4 ЦИЛ 1.6 L 1988 шевролет нова 4 Цил 1,6 Л И Повеќе - Додадете Го Вашето Возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.

За производот

Купувачите избираат и