0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Креативни Кедрови Дизајни Песок Н Сенка Песок Со Тркалање Покриена Палуба

Креативни Кедрови Дизајни Песок Н Сенка Песок Со Тркалање Покриена Палуба

DEN 1.33
Достапно.

Од стока

Надворешната Игротека И Песокот Од Креативни Дизајни на Кедар е совршена опрема за играње во дворот за заштеда на простор! Тешките тркала ја тркалаат куќата за играње дрва и крошна за да го откријат песокот на вашите деца, а потоа се враќаат назад за да го заштитат песокот од вишок влага и несакани животни. Иновативната, интегрирана игротека и песок се собираат брзо и лесно и ќе останат повеќеслојна опрема за играње во дворот во годините што доаѓаат. Комплетот за игротека и песок бара само шрафцигер и клуч за инсталирање - ги вклучува потребните панели и хардвер, горниот капак и илустрираните насоки за инсталација со список за проверка на безбедна игра. Додадете повеќе начини на игра во вашата опрема за играње во дворот со интегрирана игротека и песок. Идеален за мали дворови, дрвена игротека со песок инсталира на која било рамна површина. Дрвена игротека едноставно се превртува преку песок за да дејствува како покривка и да заштеди простор во малите дворови. Заштитете ги и вашите деца и вашата куќа за играње на отворено со материјал отпорен НА УВ И водоотпорен крошна.

За производот

Купувачите избираат и