0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Црна Армирано Силиконски Радијатор Црево Комплет Течноста ЗА Ладење ЗА GMC 15-Јукон Денали 6.2 L V8

Црна Армирано Силиконски Радијатор Црево Комплет Течноста ЗА Ладење ЗА GMC 15-Јукон Денали 6.2 L V8

DEN 1903.84
Достапно.

Од стока

Хпс Црна Армирано Силиконски Радијатор Црево Комплет одговара ГМЦ 2015-2017 Јукон Денали 6.2 Л V8. Идеална замена или надградба на перформансите за ОЕМ гумени црева. Трка докажан дизајн обезбеди долготраен квалитет во текот на акциите гумени црева. Вклучува 100% стеги од нерѓосувачки челик за лесна инсталација GMC 15-17 Yukon Denali 6,2 L V8 HPS Висока Температура 3-слојно Засилено Силиконско Црево За Радијатор Црното Е дизајнирано Да ги замени гумените црева OEM, ШТО на крајот може да ослабне со текот на времето, што доведува до предвремено откажување. Со врвен квалитет на силикон и дизајн инспириран од трката, овој комплет за црева за силиконски радијатор HPS може да ги издржи суровите услови за работа со висока температура и висок притисок на моторот, но сепак ја одржува врвната ефикасност за време на конкуренцијата или секојдневното возење. Комплетот за црево ЗА силиконски радијатор HPS ги има сите точни свиоци и кривини за замена за совршено вклопување ЗА ВАШИТЕ оем гумени црева ЗА течноста за ладење, во споредба со универзалните црева што можете да ги добиете од локалната продавница за автомобили, комплетот за црево HPS е многу полесен за работа. Максимална Температура Рејтинг : 350 степени. Ф (177 степени. В). 100% Стеги од нерѓосувачки Челик се вклучени за лесна инсталација. Апликација за возило : 2017 ГМЦ Јукон XL Денали Спорт Алатка 6.2 Л V82017 ГМЦ Јукон Денали Спорт Алатка 6.2 Л V82016 ГМЦ ЈУКОН XL Денали Спорт Алатка 6.2 Л V82016 ГМЦ Јукон Денали Спорт Алатка 6.2 Л V82015 ГМЦ Јукон XL Денали Спорт Алатка 6.2 l v82015 Gmc Јукон Денали Спорт Алатка 6.2 L V8.

За производот

Купувачите избираат и