0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Ролки Делукс-Плеер Издание

Ролки Делукс-Плеер Издание

DEN 3.00
Достапно.

Од стока

РОЛКИ ДЕЛУКС - 6 ПЛЕЕР Издание Подгответе се за Тркалање! Фатете ги пријателите и семејството за возбудлива игра со коцки за преса за среќа. Трка за отворање и затворање на комплети броеви за да ја завршите вашата табла за игри. Откако ќе затворите број, противниците треба да платат со чипови! Дивите Ѕвезди ќе ви помогнат да ги направите вашите сетови, но внимавајте на страшниот Зап што ја откажува вашата ролна. Дали Среќата Ќе биде на ваша страна? Победува првиот играч кој ќе освои 5 поени! Возраст 8+ Играчи 2-6 Игра Вклучува 6 Игра Одбори, 90 Игра Одбор Маркери, 90 Чипови, 6 Сопствени Коцки, ИНСТРУКЦИИ РОЛКИ ДЕЛУКС - 6 ПЛЕЕР ИЗДАНИЕ Подгответе се за Тркалање! Фатете ги пријателите и семејството за возбудлива игра со коцки за преса за среќа. Трка за отворање и затворање на комплети броеви за да ја завршите вашата табла за игри. Откако ќе затворите број, противниците треба да платат со чипови! Дивите Ѕвезди ќе ви помогнат да ги направите вашите сетови, но внимавајте на страшниот Зап што ја откажува вашата ролна. Дали Среќата Ќе биде на ваша страна? Победува првиот играч кој ќе освои 5 поени! Возраст 8+ Играчи 2-6 Игра Вклучува 6 Игра Одбори, 90 Игра Одбор Маркери, 90 Чипови, 6 Сопствени Коцки, Инструкции.

За производот

Купувачите избираат и