0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
PwrON Компатибилен НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА Адаптер Полнач Замена За Шефот Ме - МЕ-МЕ - 50Б МЕ-МЕ-20Б Педал Роланд

PwrON Компатибилен НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА Адаптер Полнач Замена За Шефот Ме - МЕ-МЕ - 50Б МЕ-МЕ-20Б Педал Роланд

DEN 0.33
Достапно.

Од стока

Pwr ON е специјализиран за производство на висококвалитетно и економично напојување за замена за лаптоп, таблет, телефони и други електрични апарати.Производи произведени со најквалитетни материјали и вклучуваат повеќе паметни карактеристики заштита од IV-неточен напон, SC - краток спој, IO - внатрешно прегревање . Полначите се сертифицирани со CE FCC итн.Ако не знаете дали машината може да го користи овој адаптер, можете да ги видите излезните параметри на вашиот оригинален адаптер (напон, струја) дали се во согласност со. ако го изгубите оригиналниот адаптер, можете да ги проверите параметрите на дното на компјутерот или вашите илустрации на машините. Овој Адаптер Е Сосема Нов, Висок Квалитет Никогаш НЕ СЕ КОРИСТИ (не-ОЕМ). Параметри : Влезен Напон. НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА 100-240В, 50-60 HZ.US приклучок. Флексибилност : Екстра долг 6,6 стапки/2 МЕТРИ кабел за напојување ви ја обезбедува потребната флексибилност. Сертифициран Сеф : CE / FCC / Ro HS сертифициран / Краток спој, над струја и над заштита од напон. Што Добивате : 1 Компјутер Адаптер за Напојување / 12-месечна гаранција и пријателска услуга за клиенти.

За производот

Купувачите избираат и