0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Еукалиптус Грандис Дрво Лулка Стол

Еукалиптус Грандис Дрво Лулка Стол

DEN 2.33
Достапно.

Од стока

Овој внатрешен/надворешен стол е изграден од Фсц Еукалиптус, одржливо, еколошко дрво добиено од управувани шуми и сертифицирано од Советот за Управување Со Шумите. Природно е отпорен на временски услови и неговата вродена содржина на масло ќе заштити од влага, УВ зраци, распаѓање и гниење. Овој цврст стол со висок грб има класичен дизајн со летви, преголеми седишта и потпирачи за раце за дополнителна удобност. Едноставно, лесно за разбирање потребно е склопување. Овој ситно изработен мебел од дрво е совршен за употреба на палуба, трем, двор или каде било удобен рокер ќе биде добредојден. Димензии : 27"L x 34"W x 46" H. Fsc (Совет За Управување Со Шумите) Сертифициран. Највисок квалитет еукалиптус Грандис дрво. Галванизиран челик хардвер. Дизајн на летва дрво со потпирачи за раце. Лесно склопување Со Вклучен ален клуч. Природна боја заврши. Масло-нанесуваат за висок сјај изглед. Една година гаранција.

За производот

Купувачите избираат и