0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Капа За Течноста За Ладење На Моторот дорман За Специфични Модели На Тојота одговара избери: 2000-ТОЈОТА ТУНДРА, 1996 - ТОЈОТА КАМРИ

Капа За Течноста За Ладење На Моторот дорман За Специфични Модели На Тојота одговара избери: 2000-ТОЈОТА ТУНДРА, 1996 - ТОЈОТА

DEN 2.00
Достапно.

Од стока

Испукано или изгубено оригиналното капаче на резервоарот за течноста за ладење на моторот? Заменете го беспрекорно и ефикасно со ова прецизно дизајнирано капаче за директна замена. Со над 80.000 производи поддржани од тим инженери и експерти за производи со седиште во Соединетите држави, Дорман е првиот избор на автомобилски професионалци, механичари во дворот и самостојни низ Северна Америка. Директна замена - ова капаче на резервоарот за течноста за ладење на моторот директно го заменува испуканото или изгубеното оригинално капаче. Специфична апликација-направена за да одговара на димензиите на капачето на резервоарот само на одредени години на возилото, марки и модели. Беспрекорно вклопување-обратно-дизајнирано од оригиналната опрема за совршено вклопување. Одлична вредност-брза, лесна замена што е поевтина од враќањето во застапништвото. Обезбедете вклопување-за да бидете сигурни дека овој дел одговара на вашето точно возило, внесете ја вашата година, направете, моделот и конфигурацијата во алатката за монтирање на оваа страница. Години на моделот на возилото овој дел одговара : Тојота Авалон : 1997, 1998, 1999 Тојота Камри : 1996, 1997, 1998, 1999, 2000, 2001 Тојота Секвоја : 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2006, 2007 Тојота Сиена : 1998, 1999, 2000, 2001, 2002, 2003 Тојота Солара : 1999, 2000, 2001, 2002, 2003 Тојота Тундра : 2000, 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2006.

За производот

Купувачите избираат и