0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Јокохама Страствен Искачување P185 65R 86T Bsw Одговара: 2004-База Тојота Приус, 2003 - Тојота Корола СЕ

Јокохама Страствен Искачување P185 65R 86T Bsw Одговара: 2004-База Тојота Приус, 2003 - Тојота Корола СЕ

DEN 1839.84
Достапно.

Од стока

Јокохама Страствен Искачи P185/65 R15 86 T BSW Исклучително ракување влажно и суво. Перформанси на автопатот и Спортови како ракување. Спортски Перформанси. Чувајте ги јазичињата на вашиот животен век. Најдете мир на патот. Одговара : 2001-03 Хонда ГРАЃАНСКИ ЕКС 2009 Тојота Приус Турнеја 2012 Нисан Верса 1.8 С 2012-13 Киа РИО ЛХ+ 2014-17 Нисан Верса Забелешка С Плус 2007-10 Нисан Верса СЛ 2014-19 КИА РИО ЕКС 2013-18 Нисан Верса 1.6 С Плус 2019 Нисан верса с плус 2020-23 Киа рио лх+ 1996-2002 Сатурн Сл2 База 2018-19 Нисан Верса Забелешка Св 1996-2001 Сатурн св2 База 1998-99 Сатурн Сц1 База И Повеќе - Додадете Го Вашето Возило во НАШИОТ ДОДАТОК За Вклопување за да проверите.

За производот

Купувачите избираат и