0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Саут Бич Шаг СБС562А Снежана Килим

Саут Бич Шаг СБС562А Снежана Килим

DEN 0.33
Достапно.

Од стока

Избегнувајте директна сончева светлина бидејќи тоа ќе предизвика боите во вашиот тепих да исчезнат со текот на времето; ставете го вашиот тепих подалеку од директна сончева светлина секогаш кога е можно. Користете заштитници за килими под нозете на тежок мебел за да избегнете израмнување на купови. Од посакувани свежи и трендовски дизајни до безвременски парчиња со квалитет на наследство, изразувањето на вашиот уникатен личен стил никогаш не било полесно. Ве молиме запомнете : сликите и димензиите на производот на нашата веб-страница се што е можно попрецизни. Килимот има приближна дебелина од 1,75 инчи. Рака Јазол Во Индија.

За производот

Купувачите избираат и