0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Уникатен Разбој Бунари Бромли Килим 4' 0 6' 0 ,Темно Сива

Уникатен Разбој Бунари Бромли Килим 4' 0 6' 0 ,Темно Сива

DEN 579.68
Достапно.

Од стока

Ако вашиот вакуум има променливи поставки за напојување, поставете на ниско ниво. Овие нормално се израмнуваат во рок од 3-7 дена. Користете ја синтетичката поставка и испеглајте ја влажната крпа; ова треба да го отстрани браздата. КОМПАКТНА ИСПОРАКА : Вашиот килим ќе пристигне фабрички валани/преклопени и може да има набори од тесно пакување и компресија за време на складирањето. ЛЕСНА НЕГА : кога правосмукалка користете без лента за тепање или онаа каде што можете да ја поставите лентата на највисоката поставка на купот.

За производот

Купувачите избираат и