0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Џејда Играчки Светскиот Камион За Храна Рајан Игра Возило Поставено Во Црвено За Деца Години и нагоре

Џејда Играчки Светскиот Камион За Храна Рајан Игра Возило Поставено Во Црвено За Деца Години и нагоре

DEN 0.33
Достапно.

Од стока

Мирисаш ли Што готви Рајан? Ќе кога си играат со оваа игра оган камион во собата. Инспириран од хитот јутјуб канал, Рајан Играчки Преглед, се приклучат Рајан и неговата екипа на ликови со Овој Џада Играчки Храна Камион во собата дизајниран во црвено. Камионот За Храна на рајан доаѓа со сите додатоци потребни за да се грижи за сите негови пријатели. ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ : ОПАСНОСТ од ГУШЕЊЕ Мали делови. Не за деца под 3 години. Погоден за дете 3 години и повеќе. Вклучува (3) пластични фигури високи 1,75-2 инчи. Погоден за дете 3 години и постари. Функционални тркалачки тркала. Автентично лиценциран. Вклучува (16) додатоци. Од Џејда Играчки.

За производот

Купувачите избираат и