0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Мастеркрафт Стратус КАКО Гума За Сите Сезони 205 60R 92H

Мастеркрафт Стратус КАКО Гума За Сите Сезони 205 60R 92H

DEN 1050.24
Достапно.

Од стока

Ова го подобрува контактниот отпечаток на гумата со патот. Идеален е за некој што бара многу милји, добра влечна сила и економичност. Шипките во рамената и средните редови на шарите внимателно поставија длабоки делови кои обезбедуваат гризечки рабови за перформансите на сите временски услови, додека ја одржуваат стабилноста на блокот на шарата за ракување за животниот век на гумата. Во споредба со претходните производи mastercraft® соединението на шарите и профилот на шарите се подобрени за да обезбедат влечење во сите сезони во влажни, суви и зимски услови, додека му даваат на возачот многу милји. Големина : 205/60Р16.Мастеркрафт Стратус КАКО Гума За Сите Сезони 205/60 R16 92 H е наменета за луѓе кои само сакаат добра зделка на одлична гума.

За производот

Купувачите избираат и