0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Полноќен Лустер

Полноќен Лустер

DEN 1.67
Достапно.

Од стока

Елегантна и витка, полноќната колекција содржи уникатни нијанси и двобојна завршница. Чистото заострено стакло ја прегрнува секоја свеќа, додека античките сребрени акценти се појавуваат против пригушената Западна бронзена завршница како Месечината на ноќното небо. Полноќен Лустер.

За производот

Купувачите избираат и