0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Шарпи Металик Постојани Маркери, Парична Казна Точка, Злато Сребро Бронза, Грофот

Шарпи Металик Постојани Маркери, Парична Казна Точка, Злато Сребро Бронза, Грофот

DEN 400.00
Достапно.

Од стока

Никогаш досадна и секогаш брилијантна, Шарпи Метална Фина Точка Постојаните Маркери оставаат светкави траги речиси насекаде вашата фантазија се осмелува да талка. Ставајќи ги бледите имитации на срам, Шарпи Металните Маркери поставија чист, брилијантен метален сјај што смело се издвојува, особено на темни површини. Секој Маркер За Метална Фина Точка Шарпи е исполнет со мастило кое брзо се суши, избледува и е отпорно на вода, кое е дизајнирано да прави прекрасни ознаки на речиси секоја површина. Додадете тежина на вашите зборови со вашиот избор на метални завршетоци : блескаво злато, впечатливо сребро и месинг бронза. Зачудувачки сјај се издвојува и на светли и на темни површини. Автентични метални завршетоци во непроѕирно, трајно мастило. Прескокнете го тресењето, зачувајте ја силата и веднаш уживајте во зачудувачки траги no не е потребно тресење. Заборавете на избледување со брзо сушење, бледнеење и водоотпорно мастило. Оди задебелени букви со златни, сребрени и бронзени метални маркери. Број На Модел : 2003900.

За производот

Купувачите избираат и