0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
ПОСТЕРБОРД 22х28 25 СЛУЧАЈ

ПОСТЕРБОРД 22х28 25 СЛУЧАЈ

DEN 2.33
Достапно.

Од стока

Избрани Бои На Постерборд за употреба на знаци, проекти и крафт проекти. Секој картон содржи 25 листови табла, по 5 листови од портокалова, жолта, зелена, црна и светло сина боја . Одборот е обоен од двете страни. Големината на таблата е 22 " х 28". Избрана боја на табла, обоена од двете страни;Идеален За Занаети и Дисплеи;22" х 28 " големина;25 листови по случај-5 e на жолта, црна, портокалова, лт сина 4 дебелина на слојот.

За производот

Купувачите избираат и