0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Добро Ткаени Баркли Лакови И Форми Модерна Геометриска Црвена Боја 5'3 7'3 Област Килим

Добро Ткаени Баркли Лакови И Форми Модерна Геометриска Црвена Боја 5'3 7'3 Област Килим

DEN 3.33
Достапно.

Од стока

Колекцијата Баркли обединува низа модели извлечени од внимателно избраната палета На Модерни, Европски и персиски Стилови. Топлите црвени, зелени и сини тонови на скапоцени камења се нагласени со неутрални тонови на слонова коска и беж. Полипропиленските влакна поставени на топлина даваат 0,4 " куп кој е мек, отпорен на дамки и не?т барака или бледнее со текот на времето. Подлогата од 100% јута е безбедна за дрвени подови и сите четири страни на тепихот се подредени за подобрена издржливост. Широк спектар на форми, големини и дизајни значи дека оваа колекција има нешто за простории од секоја големина и стил. Кадифено меко купче со топол скапоцен камен и неутрални тонови. Машина произведена Во Турција. 100% подлога од јута е безбедна за дрвени подови. Исклучително издржлив и супер лесен за чистење. Отпорен на дамки и нема да исчезне на сончева светлина со текот на времето. Редовно вакуумирајте со вакуум без тепач. Се препорачува употреба на подлога за тепих за продолжување на животниот век на вашиот килим и спречување на поместување и лизгање.

За производот

Купувачите избираат и