0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Крузер Додатоци Регистарска Табличка Рамка Нео Црна 15050

Крузер Додатоци Регистарска Табличка Рамка Нео Црна 15050

DEN 2.00
Достапно.

Од стока

Прилагодете го изгледот на вашето возење и пристигнете со стил Со Рамката На Нео Регистарската Табличка во црно! Овој едноставен и модерен дизајн додава стил на изгледот на вашето возило додека ја максимизира видливоста на регистарската табличка и не ги попречува државните или информациите за регистрација. Издржлива метална рамка од леано цинк со црна завршница обложена со прав. Дизајниран да одговара на сите стандардни 6 "х 12" новина/регистарски таблички. Лесен за користење и лесен за инсталирање, видете го задниот дел од пакетот за инструкции за инсталација.

За производот

Купувачите избираат и