0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Олга Женски Потпис Поддршка® 2-Слај Минимизатор Градник 35002

Олга Женски Потпис Поддршка® 2-Слај Минимизатор Градник 35002

DEN 1.67
Достапно.

Од стока

Одликувајќи се со долна жица обвиткана во облога, Овој женски Олга градник го елиминира копањето за крајна удобност. Лесно обложена долна жица за зголемена удобност и странична поддршка. Мека ткаенина во внатрешноста на чаши обезбедува крајна удобност. Comfort back® спречува лизгање на ремените. Маица градник. Целосна покриеност. Предни прилагодливи ремени. Стил Број : 35002.

За производот

Купувачите избираат и