0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Анимиран Сет За Постелнина ЗА 3Д Печатење Принцеза-Комплет Од 3 Парчиња Вклучува Навлака За Јорган И Навлаки За Перници За Деца И Тинејџери

Анимиран Сет За Постелнина ЗА 3Д Печатење Принцеза-Комплет Од 3 Парчиња Вклучува Навлака За Јорган И Навлаки За Перници За Деца

DEN 3.33
Достапно.

Од стока

Комплет Постелнина од 3 Парчиња : 1 x Навлака за Јорган + 2 x Навлаки за Перници, со високо креативен филм, ТВ, аниме и отпечатоци со анимација кои личат на џиновски постер со тематика во боја, што го издигнува декорот на вашата спална соба и ве потопува во свет на креативни теми!Уникатен и Издржлив Дизајн : Користејќи напредна технологија за сублимација на боја, ткаенината може да се пофали со јасна и остра слика, заедно со светли бои што нема да исчезнат по миењето. Скриеното затворање на патентот обезбедува вашиот утешител да остане на место.Совршен И Разноврсен Подарок : Идеален За сите возрасти и полови, овој комплет за постелнина е совршен подарок за родендени, празници, годишнини или Божиќ. Тоа е и убаво и практично, нудејќи им на вашите најблиски удобен и мирен ноќен сон.Материјали Со врвен Квалитет : нашиот комплет за покривање на јорган е изработен од 100% полиестерски влакна, што е и здраво и еколошко, обезбедувајќи безбедно и удобно искуство со спиење. Погоден за употреба во сите сезони.Упатства за нега : ве Молиме имајте предвид дека овој сет не ги вклучува утешителот и јадрото на перницата. За чистење, машинско перење во ладна вода на нежен циклус, сушење на тивок оган и избегнувајте употреба . КИБАИДАН Анимирани Принцеза 3д Печатење Постелнина Сет-3-Парче Сет Вклучува Јорган Покритие и 2 Перници За Деца И Тинејџери(03 Близнак 68х86во + 20х30ин).

За производот

Купувачите избираат и