0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Хадсон Бебе Новороденче Руно Комбинезони, Комбинезони и Костими за Играње 2pk, Црвен Пингвин, 9-Месеци

Хадсон Бебе Новороденче Руно Комбинезони, Комбинезони и Костими за Играње 2pk, Црвен Пингвин, 9-Месеци

DEN 479.68
Достапно.

Од стока

Бебешките комбинезони хадсон се совршени за студени дневни излегувања! Нашите комбинезони со патент доаѓаат со прикачена хауба за да го одржат бебето топло и цврсто. Ребрестите манжетни се протегаат за да помогнат да останат на рацете и глуждовите на бебето. Тие вклучуваат симпатичен џеб за да ги задржите рацете на малиот дополнително топло! Со прилепувања на меѓуножјето и нозете и патентот на градите, овие костуми прават без врева, лесно искуство со облекување за да излезете надвор!. Хадсон Бебе Новороденче Унисекс Руно Комбинезони, Комбинезони и Костими за Играње 2pk, Црвениот Пингвин е одличен детски најважен комплет за вашето малечко. Бебето Хадсон нуди најширок асортиман Во Божиќна облека, Божиќни облеки и џемпери, Божиќни Пижами, Божиќни ќебиња и ќебиња за фрлање И Божиќни чорапи. Нашиот огромен асортиман на производи за бебиња, мали деца и деца создава одлични полначи за чорапи за целото семејство. Комплетот вклучува координативни комбинезони со качулка, синдикални костуми, комбинезони. Направено со 100% полиестер. Мека, нежна и удобна на кожата на бебето. Оптимално за секојдневна употреба. Достапен, висококвалитетен пакет со вредност.

За производот

Купувачите избираат и