0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Бела Марка Женски Плус Големина Унис Фустан

Бела Марка Женски Плус Големина Унис Фустан

DEN 765.60
Достапно.

Од стока

Белата Марка Женскиот Унис Фустан Со Плус Големина Ќе ве одржува да изгледате забавно, флертувачки и разиграно. Овој фустан е изграден да ласка со својата лабава фитинг смена сече и опремени со елатична лажичка вратот, па можете да изберете да се носат ако надвор од рамото. Белата Марка Е Отпечатена Од Рамото Мини Фустанот е совршен за секоја пригода од секојдневен ден до забавна ноќ во градот. Спарете го со некои слатки станови за секојдневен изглед или облечете го со стилски пар потпетици. Белата Марка Женски Плус Големина Унис Фустан . 95% Полиестер/5%Спандекс. Намалување На Смена. Печатени. Капчиња Трим. машина за перење ладно.

За производот

Купувачите избираат и