0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Сепаратор Може Додатоци Универзална Камион Мотор

Сепаратор Може Додатоци Универзална Камион Мотор

DEN 524.00
Достапно.

Од стока

Опис : Дел Број : 612630060015фитмент : универзален заменлив сепаратор за масло може Да Филтрира, лесен за чистење.Материјал : Изработен од висококвалитетен метален материјал, отпорен на абење, цврст и издржлив.Функција : 25мм отвори во и надвор, исто така, има враќање на маслото. 2 с (со помине интегриран во капакот специјално дизајниран за сместување на најновата генерација на наелектризирани мотори.Спецификација : големина На Производот : 180мм/7.09 инчен материјал : металниот пакет Вклучува : 1 Парче Масло Сепараторноте : 1. Ве молиме дозволете малку грешка поради рачно мерење.2. Поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот.3. Ви посакувам прекрасен онлајн шопинг! Возило Додатоци Масло Сепаратор Може. Универзална Замена На Сепараторот За Масло За Автомобил. Сепаратор За Масло Може Филтри За Гориво 612630060015.

За производот

Купувачите избираат и