0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Четири Сезони-Спојката на Вентилаторот Одговара изберете: 1967-ШЕВРОЛЕТ КАМАРО, 1969-ШЕВРОЛЕТ Ц10

Четири Сезони-Спојката на Вентилаторот Одговара изберете: 1967-ШЕВРОЛЕТ КАМАРО, 1969-ШЕВРОЛЕТ Ц10

DEN 5679.84
Достапно.

Од стока

Четири Сезони 36949 - Спојка На Вентилаторот За Ладење На Моторот - Стандардна Или Обратна Ротација Нетермичка Спојка НА Вентилаторот-Одговара Амбасадор НА АМЦ (74-65); АМХ (80-68); Конкорд (82-78); Орел (87-80); Гремлин (78-70); Хорнет (77-70); Копје (74-68); Марлин (67-65); Матадор (78-71); Пејсер (80-75); Бунтовник (70-67); Спир Четири Сезони 36949 - вентилатор спојката дополнителни карактеристики материјал : алуминиум.

За производот

Купувачите избираат и