0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Меѓу Нас-Универзум Ѕид Постер со Притисни, 22.375 34

Меѓу Нас-Универзум Ѕид Постер со Притисни, 22.375 34

DEN 1.67
Достапно.

Од стока

Овој Тренд Меѓународен Меѓу Нас-Универзумот Ѕид Постер е дизајниран со висок квалитет, разнобојни уметнички дела. Нашите постери се отпечатени на премиум хартија. Овој постер може да се користи за украсување на секоја просторија. Трендовите Постери имаат врвни трендовски брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Трендови Меѓународни Меѓу Сад-Универзум Ѕид Постер Со Pushpins : Трендови Постери користат уметнички дела со висока резолуција и се печатени На Photoart Сјај Постер Хартија. Вклучува 30 Туркачи со проѕирни пластични глави и точки од челични игли. Печатени на барање користејќи најдобра технологија за печатење во класа. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 22.375 "х 34".

За производот

Купувачите избираат и