0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Leonlite 6W LED Добро Светло За Двор, Градина, Двор, 12-24V Нисконапонски Рамен Врв Во Земјата Осветлување, 3000k Топло Бело, UL Наведени Кабел, IP Водоотпорен пејзаж светлина

Leonlite 6W LED Добро Светло За Двор, Градина, Двор, 12-24V Нисконапонски Рамен Врв Во Земјата Осветлување, 3000k Топло Бело,

DEN 1.00
Достапно.

Од стока

ЛЕОНЛИТ 12-Пакет 6 W LED Добро Светло За Двор, Градина, Двор, 12-24 V Нисконапонски Рамен Врв Во Земја Осветлување, 3000k Топло Бело, UL Наведен Кабел, IP67 Водоотпорен Пејзаж светло Тешка должност Во Земјата Осветлувањеизработено од алуминиум со леано леано, ова led добро светло има одлична отпорност на корозија и дисипација на топлина, продолжувајќи го животниот век до 50.Лесно Се Инсталира конецот на дното овозможува директно прицврстување на разводна кутија.Спецификации : Моќност : 6 WVoltage : AC/DC 12-24 V Прозрачен флукс : 578lm CRI>90 Lifespan : 50,000 hrs Beam агол : 63°CCT : 3000k топло варосуваме рејтинг : ip67working температура : -4°F-104°FMaterial : умре-леано Алуминиум Добра дисипација на топлина & Отпорност на корозија. Овој рамен врв во земјата светлина. Рамен врв со дизајн на жлебови.Одлично Осветлувањеоваа 6w ПРЕДВОДЕНА светлина обезбедува 578lm светла 3000k топла бела светлина над агол од зрак од 63°. УЛ наведени кабел. Вклучените додатоци го олеснуваат инсталирањето на оваа светлина.Безбедно За Користење НА ЖИЦИТЕ наведени ВО УЛ обезбедуваат безбедно работење. ОВАА LED светлина во земјата може да произведе 578lm силна светлина со САМО 6 W AC / DC 12-24 V нисконапонска моќност.

За производот

Купувачите избираат и