0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Дики Менс И Големи Мажи Лабава Фит Двојно Колено Работа Панталони

Дики Менс И Големи Мажи Лабава Фит Двојно Колено Работа Панталони

DEN 2.00
Достапно.

Од стока

Секоја работа е полесно Со Дики Лабава Вклопуваат Двојно Колено Работа Панталони, кои работат со вас во голема вредност. На колената не им треба резервна копија за издувни гасови бидејќи има засилување на ткаенината што ве држи покриени. Овие работни панталони имаат пространо вклопување во седиштето и бутот што го прави свиткувањето и клекнувањето поудобно, додека мешавината од полиестер/памук ја магии издржливоста по вредност. Џебовите за повеќекратна употреба на ногата и грбот се убав додаток на тешките јамки на ременот што ги држат дури и најтешките ремени за алат. Дики Менс И Големи Мажи Лабава Одговара Двојно Колено Работа Панталони.

За производот

Купувачите избираат и