0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Рачка На Внатрешната Врата На Совозачката Страна на Дорман За Специфични Модели На Хонда, греј Одговара избери: 2002 - ХОНДА ЦР-В

Рачка На Внатрешната Врата На Совозачката Страна на Дорман За Специфични Модели На Хонда, греј Одговара избери: 2002 - ХОНДА

DEN 3036.16
Достапно.

Од стока

Сакате нова внатрешна рачка на вратата што одговара на оригиналот, за многу помалку отколку да се вратите во застапништвото? Оваа рачка за замена на вратата е дизајнирана да одговара на вклопувањето и изгледот на рачката на акциите на одредени години, марки и модели на возила. Со над 80.000 производи поддржани од тим инженери и експерти за производи со седиште во Соединетите држави, Дорман е првиот избор на автомобилски професионалци, механичари во дворот и самостојни низ Северна Америка. Појавување на изгледот - оваа рачка за замена на вратата беше специјално дизајнирана да изгледа и да функционира исто како и оригиналната внатрешна рачка на одредени возила. Беспрекорна замена-дизајнирана да одговара на димензиите и спецификациите на рачката што дојде на залиха на возилото. Доверлива конструкција-инженеринг Во Северна Америка и поддржан од 100 години искуство во автомобилски резервни пазари. Обезбедете вклопување - оваа рачка е специфична за положбата на возилото, затоа проверете двапати дали ја имате точната рачка за истата положба и страна на возилото што сакате да го замените. Обезбедете вклопување-за да бидете сигурни дека овој дел одговара на вашето точно возило, внесете ја вашата година, направете, моделот и конфигурацијата во алатката за монтирање на оваа страница. Дополнителни Карактеристики Боја : Сива. Материјал : Пластика. Одговара Изберете : 2002-2006 ХОНДА ЦР-В и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.

За производот

Купувачите избираат и