0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Лоренс Рамки Четкани Метал Го Сакам Мојот Дедо Рамка За Слика 506664

Лоренс Рамки Четкани Метал Го Сакам Мојот Дедо Рамка За Слика 506664

DEN 379.68
Достапно.

Од стока

Прекрасна четкана сребрена метална рамка за слика со црна врежана буква "Го Сакам Мојот Дедо" е совршен за секоја скапоцена фотографија. Висококвалитетна црна кадифена подлога со штафелај за хоризонтален дисплеј на горниот дел од масата и закачалки за хоризонтално монтирање на ѕидот. Тешка тежина 4х6 металната рамка за слика е направена со исклучителна изработка и доаѓа поединечно во кутија. Современа сребрена метална рамка која ќе го комплиментира секој декор. Изграден од метал со голема тежина и сребрена облога; вклучува висококвалитетна црна кадифена подлога. Брусен метален израз го сакам дедо одличен подарок. Избришете го со сува крпа, вклучено стакло. Држи фотографија од 4 инчи на 6 инчи; вкупни димензии 5,47 инчи на 7,44 инчи на 0,63 инчи.

За производот

Купувачите избираат и